Autorizované obchodní zastoupení SWN Moravia

Přeskočit na hlavní navigaci


 

   Ve vícepodlažním domě nebo bytě je schodiště nezbytným funkčním prvkem, který však plní také důležitou funkci estetickou.

  Již 10 let vyrábíme pro Vás rozmanité druhy schodišť. Díky modernímu typu výroby dokážeme pro Vás splnit i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a provedení. Od schodnicových zadlabaných, přes sedlové až po kombinace s nerezem.

  Pro opracování masivního dřeva používáme pětiosé CNC obráběcí centrum. Taktéž návrh schodišť je realizován speciálním softwarem pro výrobu schodišť. Ten nám umožňuje zadat každé schodiště přesně na míru a dle požadovaných rozměrů plynoucích ze situace přímo u Vás.

  U nás platí co kus, to originál. Ani jedno schodiště z naší produkce cca 1000 schodišť za rok není stejné.

  Pro výrobu schodišť používáme vždy kvalitně vysušené dřevo ve vlastních počítačem řízených moderních sušárnách. Samozřejmostí je i proto 5-letá záruka na vybrané druhy dřevin. Pro povrchovou úpravu používáme otěruodolné transparentní laky švédské výroby. Pokud si to přejete, rádi Vám Vaše schodiště povrchově upravíme i tvrdým voskem, namoříme do odstínů nejlépe vyhovujících Vašemu interiéru.

  Schodiště vyrábíme v rozmanitých dřevinách. U nás si vyberete od klasických materiálů jako jsou buk, dub, jasan přes moderní javor nebo břízu až po cenově výhodnější smrk, borovici nebo modřín.

  V našem výrobním závodě pracuje tým cca 110 zaměstnanců na 3000 m2 výrobní plochy. Péče o pracovníky firmy, jejich vzdělání a zvyšování kvalifikace je jedním z významných úkolů firemní strategie. V souvislosti se situací na trhu práce a nedostatkem kvalifikovaných pracovních sil je personální práci věnována značná pozornost. Firma realizuje jednotlivé projekty rozvoje, jejímž výsledkem je neustálé zvyšování počtu pracovníků, jejich odpovídající zaškolení a průběžné zvyšování kvalifikace. Nezbytnou nutností je zajištění kvality a udržení dobrého jména firmy na trhu. Z důvodu zakázkového charakteru výroby má firma širokou škálu profesí v oblastech zahrnujících jak obchod, technologii, vývoj, konstrukci, tak i výrobu, obsluhu výroby a montáž.

 

  V současné době se firma připravuje na certifikaci podle normy ČSN EN ISO 90001:2008 Předpokládaný termín certifikace je k 31.12.2009.

  Jako jediní v České republice máme právo vybraná schodiště označovat značkou CE. Po zhruba půlročním testování a ověřování, za nemalých finančních nákladů bylo vydáno povolení od DIBt v Berlíně. Značka CE je v podstatě evropským pasem pro vyvážené výrobky, která deklaruje, že zboží je nezávadné a bezpečné a není nutné v zemi vývozu dělat jakékoliv další zkoušky, které by nezávadnost a bezpečnost zboží prokázaly. 

 

 


Přeskočit na obsah


  • Produkty
  • O firmě
  • Fotogalerie
  • 3D galerie
  • Poptávka
  • Kontakty
  • Vystavujeme

  • http://www.iamri.ch canada goose outlet canada goose outlet http://www.ademarconcarisma.es parajumpers outlet http://www.aupradet.fr canada goose outlet